Największe wygrane u bukmachera: Rekordowe jackpoty w zakładach sportowych

Bukmacherka w Wielkiej Brytanii może być postrzegana niemal jak element narodowych tradycji. To właśnie tam padają rekordowe wygrane, co świadczy o nieprzeciętnych zdolnościach Brytyjczyków do przewidywania wyników sportowych. Ich umiejętność analizy i intuicja przekładają się na sukcesy, o których często głośno jest w całej Europie.

Niekiedy wydaje się, że piłka nożna dominuje scenę zakładów sportowych, jednak rzeczywistość bywa znacznie bardziej zróżnicowana. W Polsce, jak i na całym kontynencie, pasjonaci bukmacherki śledzą nie tylko futbol, ale i inne dyscypliny, osiągając imponujące wygrane. Niewątpliwie warte uwagi są historie tych, którzy odnotowali największe zwycięstwa wśród polskich bukmacherów, co stwarza fascynujący przekrój umiejętności i szczęścia graczy.

Tylko futbol?

Bukmacherzy często odnotowują wysokie wygrane przez osoby, które stawiają na mało prawdopodobne wyniki w sportach różnych od piłki nożnej. Chociaż futbol jest najczęściej obstawianą dyscypliną, inwestowanie w mniej popularne rozgrywki także może przynieść znaczące zyski.

 • Obstawianie futbolu: Najpopularniejszy wybór.
 • Inne dyscypliny: Równie dochodowe przy zaskakujących wynikach.

Rekordowe wygrane w europejskich zakładach bukmacherskich

Europejscy gracze od lat cieszą się z możliwości obstawiania wyników różnych rozgrywek, tak sportowych, jak i innych wydarzeń. Niektórzy z nich zapisali się w historii dzięki niezwykłym wygranym pokonując niewiarygodne szanse. Poniżej przedstawiamy niektóre z największych wypłat, jakie kiedykolwiek miały miejsce w europejskich zakładach bukmacherskich.

 • Brytyjski mieszkaniec odnotował wyjątkowe zwycięstwo w 2008 roku, inwestując jedynie pół funta na osiem wyścigów konnych i zgarnąjąc milion funtów.
 • Jeśli zaś chodzi o niezłomność w dążeniu do celu, mieszkaniec Leicester przez dwadzieścia lat wspierał swoje intuicje obstawiając wyścigi konne. Jego wytrwałość została nagrodzona w kwietniu 2017, kiedy to przewidywania na temat pięciu wyścigów zamienił w wygraną wynoszącą 823 000 funtów.
 • W listopadzie 2011 roku na Malcie kelner postawił jedno euro na skomplikowany zakład obejmujący dziewiętnaście meczów piłkarskich. Ogromne szanse (683 783 : 1) nie przeszkodziły wygranej kwoty 570 000 euro od bukmachera William Hill.
 • Ascot było miejscem, gdzie legenda jeździectwa, Franki Dettori, był stałym elementem zakładów bukmacherskich. Jego sukcesy zainspirowały Darrena Yeatsa, właściciela firmy dywanowej, do postawienia 68 funtów na wygraną Dettoriego we wszystkich siedmiu wyścigach – co było strzałem w dziesiątkę, przynosząc wygraną w wysokości 550 000 funtów.
 • Grecki pasjonat sportu wykazał się wyjątkową intuicją, obstawiając w styczniu 2012 roku mecz piłkarski, który odbywał się przez cały weekend w rozmaitych krajach Europy. Jego inwestycja w wysokości 170 euro zaowocowała wygraną 435 887 euro.
 • Szczęśliwy Brytyjczyk z Staffordshire odebrał pół miliona funtów po tym, jak jego skomplikowany zakład na wyniki piętnastu różnych wydarzeń sportowych (w tym finał Ligi Mistrzów), założony na początku sezonu 2012/2013, okazał się trafiony.
 • W sezonie piłkarskim 2015/2016 w Premier League, niektórzy kibice Leicester przeżyli euforię podwójnie – raz przy świętowaniu zwycięstwa ulubionej drużyny, a drugi raz dzięki wygranej w postaci 200 000 funtów.
 • Ostatnie na naszej liście, ale nie mniej imponujące jest osiągnięcie Richarda Hopkinsa, który przewidział sukcesy Lewisa Hamiltona już 12 lat przed jego zwycięstwami w Formule 1. Trzy postawione przez niego zakłady załącznie przyniosły mu 165 000 funtów po tym, jak Hamilton zdobył tytuł Mistrza Świata.

Powyższe historie potwierdzają, że skuteczne typowanie w zakładach bukmacherskich może mieć ogromny wpływ na życie poszczególnych osób, nawet jeśli obstawiane są małe kwoty. Sukcesy te, choć rzadkie, pokazują, że połączenie szczęścia i intuicji może prowadzić do spektakularnych wyników.

Sukcesy w zakładach sportowych w Polsce

Spośród entuzjastów zakładów sportowych, pojawiają się zarówno niewielkie, jak i pokaźne wygrane. W Płocku pewien gracz dokonał zakupu 37 zakładów w systemie blokowym typu 5 z 7, osiągając wygraną 330 tysięcy złotych, pomimo obowiązku odprowadzenia podatku.

Imponujące wygrane dotknęły równieź innych typerów. Przykładowo w BETFAN 33-letni Tadeusz zawarł zwycięski kupon opiewający na 416 486,40 zł, obstawiając mecze piłki nożnej, w tym z lig hiszpańskiej i włoskiej. Nie mniej szczęśliwy był klient ETOTO, który 5 stycznia 2023 roku zgarnął 533 667 zł – najwyższą wygraną w historii tego bukmachera.

Interesujące rezultaty osiągnęły również kupony u Betclic. Dwa zakłady z trzech prezentowanych cieszyły się zwrotami bez obciążenia podatkiem. Sumy tych wygranych przedstawiają się następująco:

 • 105 789,60 zł (w tym 3 423,60 zł dodatkowo)
 • 90 297,56 zł (z 15 982,56 zł środków dodatkowych)
 • 88 455 zł (wraz ze środkami dodatkowymi w wysokości 25 000 zł)

Kolejny bukmacher, ForBET, oferuje interesującą kategorizację wygranych na podstawie dyscypliny sportu, które zostały zawarte w kuponie. Przyjrzyjmy się szczegółowo sumom wygranych w różnych dyscyplinach:

 • Piłka nożna: 137 300,80 zł
 • Koszykówka NBA: 50 688,00 zł
 • Siatkówka: 76 869,00 zł
 • MMA: 5 413,33 zł
 • Tenis: 71 622,00 zł
 • E-sport: 42 448,13 zł

Te wyniki są świadectwem, że umiejętność analitycznego podejścia do sportu i trafnością typowań może skutkować znaczącymi wygranymi.

Rekordowe Wygrane w Polskich Zakładach Bukmacherskich

 • ETOTO – wygrana wynosi 533 667 zł
 • BETFAN – wypłacono 416 486,40 zł
 • Totalbet – nagroda to 137 300,80 zł
 • Betclic – suma wygranej to 105 789,60 zł

Dane zaktualizowane 12 stycznia 2022 r.

Najlepsi dostawcy zakładów
99/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
98/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
95/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
95/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
94/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
Uwaga: wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej zostały dokładnie sprawdzone. Jednakże ze względu na stale zmieniające się oferty dostawców zakładów sportowych mogą wystąpić odstępstwa. W szczególności należy ponownie sprawdzić kursy i oferty bonusowe na stronie internetowej odpowiedniego dostawcy. Obowiązują warunki dostawcy. Zwracamy również uwagę, że zakłady sportowe mogą uzależniać! Obstawianie powinno być zabawą, graj odpowiedzialnie! Obstawianie zakładów jest dozwolone wyłącznie od 18 roku życia.