Przewidywany skład Polski na mecz z Holandią: analiza i prognozy

Łukasz Gikiewicz, korzystając z mediów społecznościowych, przedstawił swoją przewidywaną jedenastkę na inauguracyjny mecz reprezentacji Polski w trakcie Euro 2024. Polacy zmierzą się z Holandią, a spotkanie rozpocznie się w niedzielę, 16 czerwca, o godzinie 15:00.

Gikiewicz, znany ekspert i zawodnik trzecioligowego KTS-u Weszło, podzielił się swoimi spostrzeżeniami co do składu. Jego prognozy wzbudziły zainteresowanie kibiców i mediów, zwłaszcza w kontekście nadchodzącego starcia z jednym z czołowych zespołów europejskich.

Przewidywany skład na mecz Polska – Holandia na Euro 2024

Mecz z Holandią na Euro 2024 to ważne wydarzenie dla polskiej reprezentacji. Trener Michał Probierz staje przed trudnym zadaniem, ponieważ nie będzie mógł liczyć na kapitana drużyny, Roberta Lewandowskiego. Napastnik Barcelony zmaga się z kontuzją mięśnia dwugłowego uda i będzie gotowy dopiero na kolejny mecz z Austrią.

Kolejne niepewności dotyczą Karola Świderskiego, napastnika Hellasu Werona. Uraz kostki, którego doznał podczas meczu towarzyskiego z Turcją, wciąż budzi obawy. Niemniej jednak, jego nazwisko znalazło się w składzie według eksperta Krzysztofa Stanowskiego.

Świderski ciężko pracuje na treningach, co potwierdził na czwartkowej konferencji prasowej. Trener Probierz również przyznał, że stan zdrowia napastnika poprawia się.

Przewidywany skład na mecz z Holandią wg Łukasza Gikiewicza:

Szczęsny – Kiwior, Bednarek, Dawidowicz (Salamon) – Zalewski, Slisz, Moder, Zieliński, Frankowski – S. Szymański, Świderski (Piątek)

Najlepsi dostawcy zakładów
100/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
99/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
99/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
98/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
95/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
Uwaga: wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej zostały dokładnie sprawdzone. Jednakże ze względu na stale zmieniające się oferty dostawców zakładów sportowych mogą wystąpić odstępstwa. W szczególności należy ponownie sprawdzić kursy i oferty bonusowe na stronie internetowej odpowiedniego dostawcy. Obowiązują warunki dostawcy. Zwracamy również uwagę, że zakłady sportowe mogą uzależniać! Obstawianie powinno być zabawą, graj odpowiedzialnie! Obstawianie zakładów jest dozwolone wyłącznie od 18 roku życia.