Belgia – Słowacja: typy, kursy (17.06.2024)

Mecz Belgia – Słowacja, który odbędzie się 17 czerwca 2024 roku, przyciąga uwagę kibiców i bukmacherów. Spotkanie tych dwóch drużyn na Euro 2024 obiecuje być emocjonujące, szczególnie ze względu na ważny kontekst turniejowy.

Arena zmagań, Commerzbank Arena we Frankfurcie, zapewni idealne warunki dla tego wydarzenia. Kibice mogą liczyć na zaciętą walkę, biorąc pod uwagę formę obu zespołów. Belgia, znana ze swojej solidnej defensywy i dynamicznego ataku, zmierzy się ze Słowacją, której determinacja i taktyka potrafią zaskoczyć.

Transmisję meczu będzie można oglądać na żywo w Telewizji Polskiej. Dla tych, którzy chcą analizować kursy bukmacherskie, wiele stron oferuje statystyczną analizę kursów na żywo na to spotkanie. To wydarzenie zapowiada się jako jedno z najbardziej ekscytujących w fazie grupowej Euro 2024.

Mistrzostwa Europy Teamlogo Zakończony Teamlogo Belgia Icon 17.06.2024 | 18:00 Slowakei Najlepsza rada Zwycięstwo Belgii z handicapem -1 Najlepsze kursy na 22Bet 2,30 do 22Bet Obowiązują zasady i warunki, 18+

W grupie E mistrzostw Europy jest jeden wyraźny faworyt – Belgia. Czerwone Diabły chcą spełnić swoją rolę w meczu otwarcia ze Słowacją. Czy Belgom uda się to w pierwszym meczu Mistrzostw Europy, okaże się w poniedziałek (17 czerwca) od godziny 18:00 na Deutsche Bank Park we Frankfurcie.

Belgia – Słowacja: Oto wyjściowe ustawienie

Trener Domenico Tedesco zdecydowanie skompletował dobry skład, który można uznać za zdecydowanych faworytów w części E przewidywań. Jeśli Belgia będzie w stanie dorównać swojemu potencjałowi, wygra wszystkie trzy mecze i przejdzie do rundy 16 jako zwycięzca grupy.

Słowacy celują w drugie miejsce w grupie E lub trzecie z wystarczającą liczbą punktów, by awansować do rundy pucharowej. Wschodnioeuropejczycy mogą podejść do pierwszego meczu z faworytami bez żadnego stresu. Punkt byłby sukcesem, a także bardzo dobrą podstawą do pozostałych meczów. Belgia i Słowacja muszą jeszcze zagrać z Rumunią i Ukrainą w pozostałych meczach fazy grupowej.

Belgia – Słowacja: Porównanie bezpośrednie (h2h)

Porównanie head-to-head można zignorować w typowaniu Belgia vs Słowacja. Drużyny te nigdy nie zmierzyły się ze sobą w meczu, w którym stawką były punkty. Do tej pory reprezentacje rozegrały ze sobą tylko trzy spotkania, ale było to kilka lat temu. Czerwone Diabły wygrały raz. Dwa spotkania zakończyły się remisami.

To ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami:

Belgia vs. Słowacja 2:1 (06/02/2013)
Słowacja vs. Belgia 1:1 (20/05/2006)
Belgia vs Słowacja 1:1 (17/04/2002)

Belgia vs Słowacja: Kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherów nie są zaskoczeniem. Kursy potwierdzają, że drużyna Tedesco jest faworytem. Weltbet wystawił kurs 1.46 na trzy punkty dla Czerwonych Diabłów. Jeśli chcesz postawić na zaskakujący wynik, powinieneś wybrać ofertę na remis 4.50 w QuickWin. Zwycięstwo Słowaków – z kursem 6.33 w BetRiot – jest bardzo mało prawdopodobne.

Krzywa formy: Belgia

Belgowie nie mieli większych problemów w zeszłorocznych kwalifikacjach do Mistrzostw Europy. Domenico Tedesco i jego drużyna niemal bez wysiłku zarezerwowali bilety na Mistrzostwa Europy w Niemczech. Belgia zremisowała oba testy w marcu, choć spotkania te należy oceniać inaczej. Czerwone Diabły gościły na wyspie. W Dublinie przeciwko Irlandii nie padł żaden gol. Belgia wywalczyła bardzo, bardzo mocny remis 2:2 z wicemistrzami Europy w Anglii.

Belgia zagra dwa razy u siebie w bezpośrednim okresie poprzedzającym Mistrzostwa Europy w czerwcu, przeciwko stosunkowo łatwym przeciwnikom. Drużyna zagra z Czarnogórą i Luksemburgiem.

Krzywa formy: Słowacja

SłowacjaUdział Słowacji w Mistrzostwach Europy już teraz można uznać za sukces. W grupie kwalifikacyjnej drużyna została pokonana jedynie przez Portugalię. Marcowe mecze pokazały, że Słowacy nie będą w stanie wyjść z roli underdogów na Euro 2024. Drużyna przegrała u siebie w Bratysławie z sąsiadami z Austrii 2:0. W Norwegii po 90 minutach na tablicy wyników widniał rezultat 1:1.

Słowacja rozpocznie bezpośrednie przygotowania do Mistrzostw Europy w czerwcu meczem wyjazdowym z San Marino. Próbę generalną Słowacy rozegrają u siebie przeciwko Walii.

Oczekiwania i prognozy

Mecz między Belgią a Słowacją, który odbędzie się 17 czerwca 2024, przyciąga uwagę wielu kibiców i analityków sportowych. Sytuacja obu drużyn w turnieju wskazuje na interesujący pojedynek.

Belgia, jako jedna z czołowych drużyn w Europie, ma silny skład z doświadczonymi zawodnikami. Ich ofensywa, prowadzona przez znanych piłkarzy, jest w stanie stworzyć wiele okazji bramkowych.

Słowacja natomiast, mimo że uznawana jest za drużynę z mniejszymi aspiracjami, niejednokrotnie zaskakiwała w przeszłości. Ich solidna obrona i taktyczne podejście mogą sprawić trudności każdej drużynie.

Drużyna Kluczowi Zawodnicy Ostatnie Wyniki
Belgia Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku W W R W W
Słowacja Marek Hamšík, Milan Škriniar P R W P W

W kontekście kursów bukmacherskich, wiele serwisów wskazuje na faworyzowanie Belgii. Na przykład Mecze24 prezentuje analizy sugerujące przewagę Belgów.

Chociaż Belgia wydaje się być faworytem, mecze tej rangi często potrafią zaskoczyć. Analiza Eurosport podkreśla dynamiczne tempo i możliwość nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Warto również wziąć pod uwagę statystyki i dotychczasowe wyniki obu drużyn w turnieju EURO 2024. Te elementy mogą wpłynąć na przebieg spotkania i rezultaty zakładów bukmacherskich.

Na zakończenie warto śledzić sytuację na bieżąco i oceniać szanse obu drużyn w kontekście nadchodzących spotkań.

Typ bukmacherski i przewidywania: Belgia – Słowacja (17.06.24)

Słowacki futbol odnotował w ostatnich latach kilka pozytywnych zmian. Niemniej jednak nie widzimy żadnego potencjału do niespodzianek w analizie Belgia vs Słowacja. Z całym szacunkiem dla Słowaków, nie ma nic do zyskania przeciwko Czerwonym Diabłom. Belgia odciśnie swoje piętno na grze i ostatecznie wygodnie wygra. W naszych przewidywaniach widzimy drużynę Tedesco prowadzącą co najmniej dwoma bramkami.

W typach na mecz Belgia vs. Słowacja na Mistrzostwach Europy wybieramy zatem rynek „Belgia wygra z handicapem -1”, z kursem 2.30 w 22Bet.

Najlepsza wskazówka Zwycięstwo Belgii z handicapem -1 Najlepsze kursy na 22Bet 2,30 do 22Bet Obowiązują zasady i warunki, 18+
Najlepsi dostawcy zakładów
100/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
99/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
99/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
98/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
95/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
Uwaga: wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej zostały dokładnie sprawdzone. Jednakże ze względu na stale zmieniające się oferty dostawców zakładów sportowych mogą wystąpić odstępstwa. W szczególności należy ponownie sprawdzić kursy i oferty bonusowe na stronie internetowej odpowiedniego dostawcy. Obowiązują warunki dostawcy. Zwracamy również uwagę, że zakłady sportowe mogą uzależniać! Obstawianie powinno być zabawą, graj odpowiedzialnie! Obstawianie zakładów jest dozwolone wyłącznie od 18 roku życia.