Niemcy – Szkocja: typy, kursy (14.06.2024)

Przewidywania dotyczące meczu otwarcia Euro 2024 pomiędzy Niemcami i Szkocją 14 czerwca 2024 r.: Czy zobaczymy kolejną letnią bajkę? Mecz otwarcia Euro 2024 z pewnością dostarczy pierwszych wskazówek. Początek turnieju Mistrzostw Europy jest niezwykle ważny dla obu drużyn. Dobry początek fazy grupowej to podstawa udanych Mistrzostw Europy, bez dwóch zdań. Oczekiwania drużyn niemieckiej i szkockiej są oczywiście różne. Niemcy są zdecydowanymi faworytami w meczu ze Szkocją.

Mecz otwarcia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024 zostanie rozegrany w piątkowy wieczór (14 czerwca) o godzinie 21:00 na Allianz Arena w Monachium. Zdecydowanymi faworytami starcia ze Szkotami będą oczywiście Niemcy.

Mistrzostwa Europy Teamlogo Zakończony Teamlogo Niemcy Icon 14.06.2024 | 21:00 Szkocja Najlepsza rada Zwycięstwo Niemiec z handicapem -1 Najlepsze kursy na 22Bet 1,75 do 22Bet Obowiązują zasady i warunki, 18+

Niemcy vs Szkocja: to jest pozycja wyjściowa

Drużyna trenera Juliana Nagelsmanna jest jednym z faworytów mistrzostw Europy. Przewaga gospodarzy może być decydującym czynnikiem, który przechyli szalę zwycięstwa w nadchodzących tygodniach.

Dzięki udanemu rozpoczęciu Mistrzostw Europy, Niemcy chcą stworzyć natychmiastową euforię, na której będą mogli się później oprzeć. Celem drużyny DFB może być tylko zwycięstwo w pierwszym meczu.

Rio,De,Janeiro,,Brazil, ,July,13,,2014:,Players,Of

Szkocja tymczasem przystępuje do turnieju, a raczej do rundy wstępnej grupy A Mistrzostw Europy, jako zdecydowany faworyt. Niemniej jednak Bravehearts będą trochę flirtować z rundą pucharową. Remis w pierwszym meczu byłby dla Szkocji na wagę złota. W grupie A obie drużyny zmierzą się ze Szwajcarią i Węgrami.

Niemcy – Szkocja: bezpośrednie starcie (h2h)

Bilans bezpośrednich meczów Niemiec ze Szkotami to osiem zwycięstw, pięć remisów i cztery porażki. Pojedynek odbył się raz podczas finałów Mistrzostw Europy. Niemcy wygrały 2:0 w Szwecji w 1992 roku.

Ostatni raz reprezentacje narodowe zmierzyły się ze sobą podczas kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2014/15. Wówczas drużyna DFB wygrała 2:1 u siebie i 3:2 na wyspie.

Oto ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami:

  • Szkocja vs. Niemcy 2:3 (07/09/2015)
  • Niemcy vs Szkocja 2:1 (07/09/2014)
  • Niemcy vs Szkocja 2:1 (10/09/2003)
  • Szkocja vs. Niemcy 1:1 (07/06/2003)
  • Niemcy vs Szkocja 0:1 (28/04/1999)

Niemcy vs Szkocja: Kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherów na Mistrzostwa Europy wskazują kierunek w typowaniu meczu Niemcy vs Szkocja. Wśród bukmacherów zdecydowanymi faworytami są gospodarze Mistrzostw Europy, co pokazuje kurs na zwycięstwo Niemców w wysokości 1.25 w QuickWin.

Jeśli chcesz postawić na niespodziankę, powinieneś skorzystać z kursu na remis 6.00 w BetRiot. Zwycięstwo Szkotów – kurs 11.0 w 20Bet – jest postrzegane przez bukmacherów jako mało prawdopodobne.

Krzywa formy: Niemcy

Reprezentacja Niemiec zrobiła bardzo dobre wrażenie w pierwszych dwóch testach w tym roku, podsycając nadzieje na udane Mistrzostwa Europy. Po wyjazdowym zwycięstwie 2:0 nad wicemistrzami Francji, Niemcy wygrali u siebie z Holandią 2:1.

Przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się na początku czerwca, Niemcy mają w programie jeszcze dwa sprawdziany, przeciwko Ukrainie i Grecji.

Krzywa formy: Szkocja

Glasgow,,United,Kingdom,–,September,6,,2019.,Scotland,Players,Oliver

The Bravehearts, którzy w zeszłym roku rozegrali bardzo mocną kampanię kwalifikacyjną do Mistrzostw Europy, w tym wygraną u siebie z Hiszpanią. Jednak start do 2024 roku nie poszedł zgodnie z oczekiwaniami osób odpowiedzialnych. Szkocja przegrała dwukrotnie. W Holandii drużyna była bez szans w porażce 4:0. Szkocja przegrała również u siebie z Irlandią Północną 1:0.

Szkocja rozegra również dwa testy w bezpośrednim okresie poprzedzającym Mistrzostwa Europy. Drużyna będzie przygotowywać się do turnieju Mistrzostw Europy u siebie przeciwko Gibraltarowi i Finlandii.

Typ bukmacherski i przewidywania: Niemcy – Szkocja (14.06.24)

W naszym typowaniu na mecz Niemcy – Szkocja na Euro jesteśmy absolutnie pewni, że gospodarze będą świętować udany debiut w turnieju. To prawda, że mecze otwarcia rządzą się do pewnego stopnia swoimi prawami.

Niemniej jednak nie będzie niespodzianek. Niemiecki skład jest o jedną lub dwie klasy silniejszy na wszystkich pozycjach. Jakość niemieckiej drużyny będzie widoczna na boisku Allianz Arena.

Jeśli Szkocja chce awansować do rundy 16, będzie musiała zdobyć punkty w meczach z Węgrami lub Szwajcarią. W naszych przewidywaniach widzimy drużynę DFB na drodze do zwycięstwa z minimalną przewagą dwóch bramek.

W typach na mecz Niemcy – Szkocja na Euro wybieramy zatem opcję „Niemcy wygrają z handicapem -1”, z kursem 1.75 u międzynarodowego bukmachera 22Bet.

Najlepsza wskazówka Zwycięstwo Niemiec z handicapem -1 Najlepsze kursy na 22Bet 1,75 do 22Bet Obowiązują zasady i warunki, 18+
Najlepsi dostawcy zakładów
100/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
99/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
99/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
98/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
95/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
Uwaga: wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej zostały dokładnie sprawdzone. Jednakże ze względu na stale zmieniające się oferty dostawców zakładów sportowych mogą wystąpić odstępstwa. W szczególności należy ponownie sprawdzić kursy i oferty bonusowe na stronie internetowej odpowiedniego dostawcy. Obowiązują warunki dostawcy. Zwracamy również uwagę, że zakłady sportowe mogą uzależniać! Obstawianie powinno być zabawą, graj odpowiedzialnie! Obstawianie zakładów jest dozwolone wyłącznie od 18 roku życia.