Jagiellonia – Śląsk: typy, kursy (08.03.2024)

Jagiellonia – Śląsk: przewidywania i kursy (08.03.24): Polska Ekstraklasa kontynuuje w ten weekend prawdziwy krakers w starciu Jagiellonii ze Śląskiem, meczu na szczycie.

Ekstraklasa Teamlogo Zakończony Teamlogo Jagiellonia Icon 08.03.2024 | 20:00 Slask Najlepsza rada 1,90 Najlepsze kursy na 22Bet Jagiellonia do 22Bet Obowiązują zasady i warunki, 18+

Przewidywania dla meczu Jagiellonia Białystok vs Śląsk Wrocław na 08/03/2014: Spojrzenie na tabelę pokazuje, że mecz jest drugim vs pierwszym. Obie drużyny zamieniły się pozycjami w poprzednim tygodniu. Cele przed meczem są jasne. Białystok chce odzyskać pierwsze miejsce. Wrocław chce obronić prowadzenie w tabeli.

Kto zrealizuje swoje plany okaże się w piątkowy wieczór od godziny 20:00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Jagiellonia Białystok kontra Śląsk Wrocław: Tak wygląda sytuacja wyjściowa

Gospodarze mają obecnie na swoim koncie 42 punkty. W bieżącym sezonie polskiej Ekstraklasy Jagiellonia wygrała dwanaście razy, zremisowała sześć i przegrała pięć.

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław: Przewidywania, typy i prognozy na mecz 8 marca 2024!

Drużyna jest trzy punkty za Śląskiem, ale ma lepszą różnicę bramek. Zwycięstwo u siebie pozwoliłoby białostoczanom wrócić na szczyt Ekstraklasy, co jest logicznym celem.

Tymczasem Śląsk Wrocław ma na koncie 13 zwycięstw, 6 remisów i 4 porażki, co oznacza, że goście mają 45 punktów. Przyjezdnym wystarczyłby remis. W naszych prognozach Ekstraklasy zakładamy jednak, że wrocławianie zagrają o zwycięstwo. Wyjazdowa wygrana byłaby niezwykle ważnym krokiem w kierunku mistrzostwa Polski.

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław: Bezpośrednie porównanie (h2h)

Bilans bezpośrednich spotkań obu klubów nieznacznie przemawia na korzyść gości. Białostoczanie mają na koncie 14 zwycięstw, 14 remisów i 17 porażek. Statystyki domowe Jagiellonii są nieco korzystniejsze: 9 zwycięstw, 8 remisów i 6 porażek.

W tym sezonie drużyny spotkały się już dwukrotnie. W pierwszym spotkaniu Śląsk wygrał 2:1. W rewanżu białostoczanie wygrali u siebie w pucharze 2:0. Czy piątkowy mecz będzie miał podobny przebieg?

Oto pięć ostatnich meczów pomiędzy tymi drużynami:

  • Jagiellonia Białystok v Śląsk Wrocław 2-0 (26/09/2023)
  • Śląsk Wrocław vs Jagiellonia Białystok 2:1 (03/09/2023)
  • Jagiellonia Białystok vs Śląsk Wrocław 1:1 (05/05/2023)
  • Śląsk Wrocław vs Jagiellonia Białystok 2:2 (23/10/2022)
  • Jagiellonia Białystok vs Śląsk Wrocław 1:1 (30/04/2021)

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław: Kursy

Według analizy zakładów bukmacherów online, odpowiedź na to pytanie brzmi „tak”. Bukmacherzy widzą wiceliderów tabeli jako faworytów u siebie w meczu na szczycie, co pokazuje kurs na zwycięstwo gospodarzy w wysokości 1.90 w Weltbet.

Tymczasem wygrana na wyjeździe jest oferowana po kursie 3.70 przez Pribet. Ci, którzy uważają, że dwaj liderzy Ekstraklasy podzielą się punktami, mogą zagrać na remis po kursie 3.40 w EmirBet.

Krzywa formy: Jagiellonia Białystok

Jedno zwycięstwo, jeden remis i dwie porażki. Jagiellonia nie wyrwała jeszcze w tym roku żadnego drzewka. W poprzednim tygodniu białostoczanie przegrali 2:1 z Górnikiem Zabrze

U siebie dwa dotychczasowe mecze nie poszły zgodnie z planem. Po porażce 1:2 z Lechem Poznań, udało się tylko zremisować 1:1 z Ruchem Chorzów. Jeśli gospodarze chcą zdeklasować ligową czołówkę, będą musieli znacznie poprawić swoją skuteczność.

Krzywa formy: Śląsk Wrocław

Wrocławianie potrzebowali w tym roku aż trzech meczów, by się rozkręcić. Aktualni liderzy ligi nie zdołali strzelić ani jednego gola w swoich pierwszych meczach w tym roku. Nieszczęście skończyło się dopiero w miniony weekend, kiedy wygrali u siebie 2:1 z Widzewem Łódź.

Poza domem drużyna przegrała pierwszy mecz 0:1 z Pogonią Szczecin. Drugi mecz z Lechem Poznań zakończył się bezbramkowo. Czy w piątek wrocławianie strzelą pierwszego gola na wyjeździe w tym roku?

Typ bukmacherski i przewidywania: Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław (08.03.24)

Mecz na szczycie Ekstraklasy oceniamy podobnie jak bukmacherzy. W naszym typowaniu meczu Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław zakładamy, że dojdzie do kolejnej zmiany na szczycie tabeli. Wierzymy, że gospodarze odniosą pierwsze domowe zwycięstwo w tym roku. Śląskowi do tej pory brakowało skuteczności na wyjeździe. Nie sądzimy, aby to się zmieniło. Punkty zostaną na Stadionie Miejskim w Białymstoku. W typowaniu Jagiellonia Białystok vs Śląsk Wrocław stawiamy zatem bezpośrednio i bez zabezpieczenia na „1” – zwycięstwo gospodarzy, po kursie 1.90 w Weltbet.

Najlepsza wskazówka 1,90 Najlepsze kursy na 22Bet Jagiellonia do 22Bet Obowiązują zasady i warunki, 18+
Najlepsi dostawcy zakładów
99/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
98/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
95/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
95/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
94/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
Uwaga: wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej zostały dokładnie sprawdzone. Jednakże ze względu na stale zmieniające się oferty dostawców zakładów sportowych mogą wystąpić odstępstwa. W szczególności należy ponownie sprawdzić kursy i oferty bonusowe na stronie internetowej odpowiedniego dostawcy. Obowiązują warunki dostawcy. Zwracamy również uwagę, że zakłady sportowe mogą uzależniać! Obstawianie powinno być zabawą, graj odpowiedzialnie! Obstawianie zakładów jest dozwolone wyłącznie od 18 roku życia.