Liverpool FC – Luton Town: Typy bukmacherski (21.02.24)

Przewidywania na mecz Liverpool vs Luton na 21 lutego 2024: Liverpool FC i Luton Town spotkają się w dniu meczowym 26 w angielskiej Premier League. Obie drużyny znajdują się obecnie na zupełnie innych końcach tabeli. Nie oznacza to jednak, że są to bezpieczne 3 punkty dla Liverpoolu. Nie, ponieważ Luton pokazało w ostatnich dniach meczowych, że klub zaciekle walczy o spadek. Dlatego jako fani sportu przyjrzymy się bliżej przewidywaniom na to starcie z dnia 26 i przeanalizujemy, czy Liverpool może spełnić rolę faworyta.

Premier League Teamlogo Zakończony Teamlogo FC Liverpool Icon 21.02.2024 | 20:30 Luton Town Najlepsza rada Over 2,5 Najlepsze kursy na 20Bet 1,75 do 20Bet Obowiązują zasady i warunki, 18+

Mecz pomiędzy Liverpool FC i Luton Town odbędzie się w najbliższą środę (21 lutego 2024 r.). Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30 w dniu meczowym 26. Miejscem tego meczu jest legendarny stadion Anfield i wielu ekspertów piłkarskich uważa, że to starcie może przerodzić się w demonstrację siły ze strony Liverpoolu. Nawiasem mówiąc, to dopiero drugie spotkanie Liverpoolu i Luton w lidze w tym tysiącleciu. Liverpool jest oczywiście zdecydowanym faworytem u siebie. Drużyna Jürgena Kloppa jest w dobrej formie i będzie chciała obronić swoją przewagę na szczycie tabeli Premier League dzięki zwycięstwu u siebie. Oto prognoza od bukmacherskie.org.

Wszystkie ważne informacje na temat tego typowania można znaleźć tutaj. Przyjrzymy się pozycjom wyjściowym i krzywym formy Liverpoolu i Luton, aby sprawdzić, czy słabsi mogą mieć szansę na zabranie do domu jednego lub więcej punktów.

Ale jedno jest pewne: cokolwiek innego niż zwycięstwo Liverpoolu FC w środowy wieczór byłoby małą sensacją.

Liverpool FC – Luton Town: To jest pozycja wyjściowa

Przed meczem nr 26 Liverpool FC jest liderem Premier League, wyprzedzając Arsenal Londyn i Manchester City. Zespół trenera Jürgena Kloppa chciałby pozostać na tej pozycji na koniec sezonu i aby to osiągnąć, będzie musiał najpierw wygrać z Luton Town w nadchodzącym dniu meczowym.

Byłaby to 3 wygrana Liverpoolu z rzędu, a drużyna jest obecnie tak silna, że kandydatom do spadku Luton wydaje się trudne odebranie punktów w meczu z Liverpoolem.

Jednak w zeszły weekend Luton pokazało, że przez długi czas mieli również remis w meczu z Manchesterem United. Jednak 2 wczesne gole United uratowały prowadzenie.

Oznacza to, że Luton przystępuje do 26. dnia meczowego na 18. miejscu w tabeli. Oczywiście, klub wciąż ma do nadrobienia 1 mecz, ale drużynie grozi utrata kontaktu z miejscami zagrożonymi spadkiem, dlatego przynajmniej 1 punkt w starciu z Liverpoolem byłby tak niesamowicie ważny.

Liverpool FC – Luton Town: Bezpośrednie porównanie (h2h)

Na kartach sportowej historii angielskiej Premier League widnieją obecnie 23 mecze. Liverpool w przeszłości często był drużyną dominującą, co można rozpoznać po tym, że 13 zwycięstw odniosła drużyna gospodarzy. Luton Town świętowało 3 zwycięstwa nad Liverpoolem, pozostawiając 7 pozostałych meczów.

Każdy z nich zakończył się remisem pomiędzy Liverpoolem i Luton. Liverpool i Luton spotkały się również 3 razy w Pucharze Anglii. Były 2 zwycięstwa Liverpoolu i 1 remis.

Oto pięć ostatnich meczów pomiędzy tymi drużynami:

  • Luton Town v Liverpool FC 1-1
  • Liverpool FC vs Luton Town 5:0
  • Luton Town vs Liverpool FC 1:1
  • Luton Town vs Liverpool FC 3:5
  • Liverpool FC vs Luton Town 2:1

Liverpool FC – Luton Town: Kursy

Według bukmacherów Liverpool FC jest zdecydowanym faworytem starcia z Luton Town w 26. kolejce Premier League. Jeśli postawisz na wygraną gospodarzy, masz szansę zyskać na kursie około 1.20.

Jeśli natomiast postawisz na wygraną kandydatów do spadku, możesz skorzystać z kursów około 12.00. Można również postawić na remis pomiędzy Liverpoolem i Luton. W tym przypadku kurs wynosi około 7,00.

Krzywa formy: Liverpool FC

Liverpool FC wygrał 8 z ostatnich 10 meczów i ta dominacja wyraźnie pokazuje, dlaczego klub jest obecnie na szczycie tabeli Premier League. Ponieśli jednak porażkę 3: 1 z rywalami z mistrzostw Arsenalem Londyn w dniu meczowym 23.

Drużyna Liverpoolu otrząsnęła się i zdołała dodać dwa ważne zwycięstwa, aby utrzymać przewagę na szczycie tabeli. W dniu meczowym 24 Liverpool pokonał Burnley FC 3:1, a w dniu meczowym 25 wygrał 4:1 z Brentford FC.

Krzywa formy: Luton Town

Spojrzenie na obecną formę Luton Town pokazuje następujące statystyki: 4 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki. Jak na klub znajdujący się na miejscu spadkowym, jest to przyzwoita passa, ale w ostatnich 3 meczach nie udało się odnieść ani jednego zwycięstwa.

Remis 4-4 z Newcastle United w 23. dniu ligowym przyniósł przynajmniej 1 punkt. Dzień meczowy później Luton Town przegrało 3-1 z Sheffield United, a 25. dzień meczowy również zaszkodził Luton, ponieważ drużyna nieznacznie przegrała 2-1 z Manchesterem United.

Typowanie i przewidywanie: Liverpool FC – Luton Town (21/02/2024)

Na koniec przyjrzymy się typowi eksperta na mecz Premier League pomiędzy Liverpool FC i Luton Town. W związku z tym wybraliśmy następujący typ kombinacyjny: wygrana Liverpoolu i łączna liczba goli poniżej 3,5.

W 22Bet  kurs na ten zakład łączony wynosi 2.50. Liverpool jest oczywiście faworytem, ale nasz zespół redakcyjny zauważył, jak stabilnie Luton radziło sobie czasami z dużymi drużynami. Dlatego zwycięstwo Liverpoolu może być niewielkie.

Najlepsi dostawcy zakładów
99/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
98/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
95/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
95/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
94/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
Uwaga: wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej zostały dokładnie sprawdzone. Jednakże ze względu na stale zmieniające się oferty dostawców zakładów sportowych mogą wystąpić odstępstwa. W szczególności należy ponownie sprawdzić kursy i oferty bonusowe na stronie internetowej odpowiedniego dostawcy. Obowiązują warunki dostawcy. Zwracamy również uwagę, że zakłady sportowe mogą uzależniać! Obstawianie powinno być zabawą, graj odpowiedzialnie! Obstawianie zakładów jest dozwolone wyłącznie od 18 roku życia.