Hellas Verona – Juventus Turin typy, kursy, zakłady [17.02]

Czy Juve zrujnowało mistrzostwo Włoch w ciągu ostatnich kilku dni? Prawie na to wygląda. Torino musi w ten weekend udać się do Werony.

Serie A Teamlogo Zakończony Teamlogo Hellas Verona Icon 17.02.2024 | 18:00 Juventus Turin Najlepsza rada Podwójna szansa X2 i bramki poniżej 2.5 Najlepsze kursy na 22Bet 1,77 do 22Bet Obowiązują zasady i warunki, 18+

Pomimo ostatnich słabych wyników, Juventus Turyn jest naturalnym faworytem w Weronie. Hellas wciąż znajduje się na miejscu spadkowym, podczas gdy turyńczycy zajmują drugie miejsce w tabeli Ligi Mistrzów. Juve nie powinno jednak lekceważyć swoich przeciwników. Torino przeżyło już gorzką niespodziankę w poprzednim tygodniu. Czy Hellas zdoła zaskoczyć „Starą Damę” z Turynu, okaże się w sobotę od 18:00 na Stadio Marc’Antonio Bentegodi w Weronie.

Hellas Werona vs Juventus Turyn: Oto pozycja wyjściowa

Hellas Werona zajmuje 18. miejsce w tabeli Serie A. Zespół ma obecnie 19 punktów i jest o jeden punkt od strefy bezpieczeństwa. Verona jest daleka od spadku, ale w nadchodzących tygodniach będzie musiała się bardzo postarać. Hellas zdołał utrzymać się w Serie A tylko dzięki wygranej w poprzednim sezonie. Do tej pory zespół zanotował 4 zwycięstwa, 7 remisów i 13 porażek. Będą chcieli zdobyć przynajmniej jeden punkt przeciwko Torino.

Zajmujące drugie miejsce Torino opuściło gardę. Mówiąc wprost, mistrzostwo jest prawie poza zasięgiem, a Inter Mediolan ma siedem punktów straty i jeden mecz do rozegrania. Obecnym celem Juve jest obrona drugiego miejsca. Milan zmniejszył różnicę do jednego punktu. Juventus ma 53 punkty z 16 zwycięstw, 5 remisów i 3 porażek. Tylko zwycięstwo jest na kartach dla Torino w klubie z piwnicy w Weronie.

Hellas Werona – Juventus: Bezpośrednie porównanie (h2h)

13 zwycięstw, 18 remisów i 42 porażki – tak wygląda bezpośredni bilans z punktu widzenia Werony. Statystyki domowe Hellas są jednak pozytywne: 13 zwycięstw, 13 remisów i 10 porażek. Ostatnie trzy mecze były mniej lub bardziej słabe piłkarsko. Juventus Turyn wygrał trzy razy z rzędu z Hellas Werona wynikiem 1:0. Czy ta passa będzie kontynuowana w sobotę?

Oto pięć ostatnich meczów pomiędzy tymi drużynami:

Juventus vs Hellas Verona 1-0 (28/10/2023)
Juventus Turyn vs Hellas Verona 1:0 (01/04/2023)
Hellas Verona vs Juventus Turyn 0:1 (10/11/2022)
Juventus Turyn vs Hellas Werona 2:0 (06/02/2022)
Hellas Werona vs Juventus Turyn 2:1 (30/10/2021)

Hellas Werona – Juventus Turyn: Kursy

Kursy bukmacherskie na ten mecz nie są prawdziwym zaskoczeniem, gdy spojrzy się na tabelę. Bukmacherzy naturalnie uważają zajmujące drugie miejsce Torino za faworyta, co pokazuje kurs na zwycięstwo na wyjeździe wynoszący 1.67 w Rollino. Z kolei kurs na zwycięstwo gospodarzy w QuickWin wynosi 5,50. Ci, którzy chcą postawić na remis w sobotę, znajdą bardzo dobrą ofertę 3.60 w BetRiot.

Jeśli spojrzeć na wyniki między obiema drużynami, prawie logiczne jest, że istnieją inne opcje zakładów, na które QuickWin ma odpowiednie kursy. Bukmacher oferuje 1,62 za zakład poniżej 2,5 gola. Jeśli postawisz na maksymalnie jedną bramkę w meczu, QuickWin oferuje już kurs 2.90. W przypadku opcji zakładu „Obie drużyny strzelą gola – Nie”, dostawca przywołuje ofertę 1.63. Uważasz, że mecz zakończy się kolejnym zwycięstwem Juve 1:0. Następnie możesz postawić 10 euro, aby otrzymać 53,33 euro w przypadku zwycięstwa.

Krzywa formy: Hellas Werona

Werona niekoniecznie gra źle, ale brakuje im decydującego zrywu. Hellas zdobył tylko dwa punkty w ostatnich czterech meczach, ale trzykrotnie musiał grać na wyjeździe. W ostatnich dwóch meczach drużyna grała poza domem, przegrywając 2-1 w Neapolu i 0-0 w Monzie w poprzednim tygodniu.

Kandydaci do spadku nie przegrali dwukrotnie na własnym stadionie. Po niezwykle ważnym zwycięstwie 2:1 nad Empoli, ostatnio zremisowali 1:1 z Frosinone Calcio.

Jaką? Juventus Turyn jest na fali. Drużyna zajmująca drugie miejsce w tabeli zaliczyła fatalny występ u siebie w poniedziałkowy wieczór i przegrała 1:0 z Udinese Calcio. Z podobnym występem zespół będzie miał również ogromne problemy w Weronie.

Wcześniej drużyna przegrała mecz na szczycie Serie A 1-0 z Interem Mediolan i zremisowała u siebie 1-1 z FC Empoli. Oznacza to, że Juve zdobyło tylko jeden punkt w ostatnich trzech meczach, dosłownie przegrywając z niżej notowanymi drużynami z Udine i Empoli.

Zakłady bukmacherskie i przewidywania: Hellas Verona – Juventus Turyn (17.02.2024)

Hellas Verona zrobi wszystko w meczu u siebie, aby wykorzystać okres słabości Turynu. W przewidywaniach Serie A rzeczywiście można założyć, że Juve jest nieco niepewne. Dlatego w naszych przewidywaniach nie wykluczamy całkowicie przynajmniej remisu. Jesteśmy bardzo pewni, że Werona i Torino po raz kolejny będą bezbramkowe.

W typach na mecz Hellas Werona vs Juventus Turyn wybieramy opcję „Podwójna szansa X2 (remis lub wygrana na wyjeździe) i bramki poniżej 2,5” po kursie 1,77 w 22Bet.

Najlepsza wskazówka Podwójna szansa X2 i bramki poniżej 2.5 Najlepsze kursy na 22Bet 1,77 do 22Bet Obowiązują zasady i warunki, 18+
Najlepsi dostawcy zakładów
99/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
98/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
95/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
95/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
94/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
Uwaga: wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej zostały dokładnie sprawdzone. Jednakże ze względu na stale zmieniające się oferty dostawców zakładów sportowych mogą wystąpić odstępstwa. W szczególności należy ponownie sprawdzić kursy i oferty bonusowe na stronie internetowej odpowiedniego dostawcy. Obowiązują warunki dostawcy. Zwracamy również uwagę, że zakłady sportowe mogą uzależniać! Obstawianie powinno być zabawą, graj odpowiedzialnie! Obstawianie zakładów jest dozwolone wyłącznie od 18 roku życia.