Manchester City vs Brentford | typy, kursy (20/02/2024)

Manchester City prezentuje się jako niepokonana siła w domowych meczach ligowych rozgrywanych w środku tygodnia, utrzymując imponującą serię 47 spotkań bez porażki, z których zdecydowaną większość zakończyli triumfem. Z drugiej strony Brentford, występując w roli gości w obecnym sezonie Premier League, doświadczył już siedmiu porażek w jedenastu meczach na wyjeździe.

Premier League Teamlogo Zakończony Teamlogo Manchester Cit Icon 20.02.2024 | 20:30 Brentford Najlepsza rada Oba spotkania Najlepsze kursy na 22Bet 1,80 do 22Bet Obowiązują zasady i warunki, 18+

Analiza ostatnich wyników obu drużyn ujawnia trend częstych bramek zdobywanych przez obie strony. Dziewięć z ostatnich dziesięciu spotkań Brentford zakończyło się golem dla każdej z ekip, co sugeruje ofensywne podejście zespołu niezależnie od przeciwnika. Podobnie Manchester City w czterech z ostatnich pięciu meczów także notował wyniki, w których obie drużyny wpisywały się na listę strzelców.

Miasto wraca na ścieżkę zwycięstw

Manchester City, po niezadowalającym remisie 1:1 z Chelsea w sobotę, ma szansę na szybki powrót do formy w starciu z Brentford w najbliższy wtorek. Brentford zanotowało spadek formy, przegrywając trzy z ostatnich czterech meczów i tracąc co najmniej trzy bramki w każdej z tych porażek. Dodatkowo, drużyna ta odniosła tylko dwa zwycięstwa w ostatnich dziesięciu meczach w Premier League, co wskazuje na potencjalne trudności w meczu z obrońcami tytułu.

City nie przegrało od 15 spotkań, odnosząc w tym okresie 13 zwycięstw. Klub ten ponownie zaczyna wyglądać na bezwzględnego przeciwnika, a wkład w to mają między innymi zdrowi ponownie Erling Haaland i Kevin De Bruyne. Przewidywania wskazują, że Manchester City będzie miał zdecydowaną przewagę nad Brentford.

Pszczoły mogą użądlić gospodarzy nawet przy porażce

  • Brentford ma możliwość zadania ciosu w obronę Manchesteru City.
  • Obrona mistrzów wykazała niestabilność – tylko jedno „czyste konto” w pięciu meczach.
  • Manchester City jest podatny na kontrataki, co było widoczne w meczu z Chelsea.
  • Brentford może wykorzystać atakujący duet Ivana Toneya oraz Neala Maupaya będących w dobrej formie.
  • W poprzednim spotkaniu Brentford strzelił gola, oddając dziewięć strzałów na bramkę przeciwnika.

Brentford przedstawia się jako drużyna, która, mimo bycia teoretycznie słabszą, może znów naruszyć obronę obrońców tytułu dzięki swoim zakłócającym grę taktykom i skutecznemu wykorzystaniu kontrataków.

Obywatele mogą ponownie zawalczyć o punkty

Brentford stoi przed trudnym zadaniem obrony bramki w nadchodzącym meczu, biorąc pod uwagę wysoką formę strzelecką swoich przeciwników. City, którzy zdobyli 26 bramek w dziesięciu meczach od czasu triumfu w Klubowym Pucharze Świata, potwierdzają swoje ambicje do silnego powrotu po niedawnym remisie i prawdopodobnie zdobędą kilka goli przeciwko Brentford. Ekipa z Brentford przegrała większość swoich meczów wyjazdowych w lidze, zdołała zachować czyste konto zaledwie w jednym z ostatnich 14 spotkań w Premier League i po sobotniej porażce z Liverpoolem, przy braku solidnej defensywy, ich szanse na osiągnięcie dobrego rezultatu w Manchesterze są niewielkie.

Najlepsi dostawcy zakładów
99/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
98/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
95/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
95/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
94/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
Uwaga: wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej zostały dokładnie sprawdzone. Jednakże ze względu na stale zmieniające się oferty dostawców zakładów sportowych mogą wystąpić odstępstwa. W szczególności należy ponownie sprawdzić kursy i oferty bonusowe na stronie internetowej odpowiedniego dostawcy. Obowiązują warunki dostawcy. Zwracamy również uwagę, że zakłady sportowe mogą uzależniać! Obstawianie powinno być zabawą, graj odpowiedzialnie! Obstawianie zakładów jest dozwolone wyłącznie od 18 roku życia.