Węgry – Szwajcaria: typy, kursy (15.06.2024)

Przewidywania na mecz Węgry – Szwajcaria w pierwszym dniu meczowym Euro 2024: W starciu Węgier i Szwajcarii w rundzie wstępnej grupy A Euro 2024 zobaczymy dwie drużyny, które są zdeterminowane, aby dotrzeć do rundy pucharowej. Patrząc na konstelację grup w grupie A, jasne jest, że starcie Węgier i Szwajcarii jest niezwykle ważne. Drużyny zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Zwycięzca meczu otwarcia zrobił już bardzo, bardzo ważny krok w kierunku rundy 16.

Mecz Mistrzostw Europy w grupie A rozpocznie się w sobotę (15 czerwca) o godzinie 15:00 na RheinEnergieStadion w Kolonii. Szwajcaria przystępuje do tego starcia z Węgrami jako nieznaczny faworyt. Nasi eksperci spodziewają się jednak trudnego meczu dla Szwajcarów.

Mistrzostwa Europy Teamlogo Zakończony Teamlogo Węgry Icon 15.06.2024 | 15:00 Szwajcaria Najlepsza rada Podwójna szansa 1X i OVER 1.5 gola Najlepsze kursy na 20Bet 2,08 do 20Bet Obowiązują zasady i warunki, 18+

Węgry vs Szwajcaria: To jest pozycja wyjściowa

W typach na Węgry vs Szwajcaria można spodziewać się meczu, w którym obie drużyny nie dadzą sobie nic. Ani Węgrzy, ani Szwajcarzy nie chcą liczyć na awans do rundy 16 jako trzeci w swojej grupie; drugie miejsce w grupie jest zdecydowanie celem.

Po meczu otwarcia drużyny muszą jeszcze zmierzyć się z faworytami grupy – Niemcami i outsiderami – Szkocją. Jeśli sprawy w grupie potoczą się „normalnie”, będzie to przypadek porażki i zwycięstwa.

Węgry to jedna z reprezentacji narodowych w Europie, która w ciągu ostatnich dwóch lub trzech lat odnotowała jeden z najlepszych wyników. Chłopcy znad Balatonu nie mają nic do ukrycia. Mogą pewnie przystąpić do turnieju Mistrzostw Europy.

Ale to Szwajcaria jest bardziej dojrzała. Szwajcarzy mają doświadczenie turniejowe. Są kandydatami do rundy 16 i ćwierćfinałów w każdym turnieju.

Węgry – Szwajcaria: Bezpośrednie porównanie (h2h)

Bezpośredni bilans obu reprezentacji to 30 zwycięstw, 5 remisów i 11 porażek Madziarów. Statystyki opierają się na „złotej erze węgierskiego futbolu”, która sięga wielu dekad wstecz.

Ostatni raz drużyny zmierzyły się ze sobą w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 16/17. Wówczas Szwajcarzy wygrali oba spotkania, 5:2 u siebie i 3:2 w Budapeszcie. Węgry i Szwajcaria nigdy nie zmierzyły się ze sobą w finałach Mistrzostw Europy.

Są to ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami:

Szwajcaria vs. Węgry 5:2 (07.10.2017)
Węgry vs. Szwajcaria 2:3 (07.10.2016)
Węgry vs. Szwajcaria 1:1 (20.08.1997)
Szwajcaria vs Węgry 1:0 (30/04/1997)
Szwajcaria vs Węgry 3:0 (11/10/1995)

Węgry vs Szwajcaria: Kursy bukmacherskie

Kursy na mecz Węgry – Szwajcaria pokazują, że Szwajcarzy są nieznacznymi faworytami w Kolonii. 30Bet może zaoferować kurs 2.19 na zwycięstwo Szwajcarów trzema bramkami. Kurs na zwycięstwo Węgier w BetRiot wynosi 3,20. Jeśli szukasz bardzo dobrych kursów na remis w meczu Mistrzostw Europy, znajdziesz je po kursie 3.45 w 20Bet.

Krzywa formy: Węgry

Reprezentacja Węgier udanie rozpoczęła marcowe Mistrzostwa Europy. Drużyna wygrała oba mecze u siebie, nie tracąc przy tym gola. W szczególności wygrana 1:0 z Turcją może być postrzegana jako pozytywny znak przed Mistrzostwami Europy. Następnie drużyna pewnie wygrała 2:0 z Kosowem.

Węgry sprawdzą się w Irlandii i u siebie przeciwko Izraelowi przed Mistrzostwami Europy. Ogólnie rzecz biorąc, trzeba dać drużynie wiele uznania na Euro 2024. Węgry z pewnością nie będą mięsem armatnim na finałach w Niemczech.

Krzywa formy: Szwajcaria

Reprezentacja Szwajcarii, która przez wielu ekspertów nie jest już tak silna jak trzy czy cztery lata temu, również zaliczyła bardzo solidny początek roku, nie tracąc przy tym bramki. Szwajcarzy rozegrali dwa mecze wyjazdowe, remisując 0:0 z Danią i wygrywając 1:0 z Irlandią.

Przed podróżą do Niemiec na Mistrzostwa Europy, Szwajcarzy rozegrają jeszcze dwa testy u siebie na początku czerwca, przeciwko Estonii i Austrii. Następnie przekonamy się, czy Szwajcaria – podobnie jak w 2021 roku – może ponownie być jedną z pozytywnych niespodzianek na Mistrzostwach Europy.

Typ bukmacherski i przewidywania: Węgry – Szwajcaria (14.06.24)

Beztroska kontra doświadczenie – tak wygląda nasza analiza zakładów na mecz Węgry – Szwajcaria. Tendencja bukmacherów na korzyść Szwajcarów jest z pewnością zrozumiała. My jednak w naszych przewidywaniach idziemy nieco pod prąd.

Jesteśmy pewni, że Węgrzy mogą rozegrać mecz na poziomie oka, jeśli nie więcej. Uważamy, że Szwajcaria nie wygra meczu otwarcia w Kolonii. Jednocześnie stawiamy na to, że w meczu padną minimum dwie bramki.

Nasza rekomendacja dla zakładu na Węgry vs Szwajcaria w Mistrzostwach Europy to „Podwójna szansa 1X (wygrana Węgier lub remis) i bramki powyżej 1.5”, po kursie 2.08 w 20Bet.

Najlepsza wskazówka Podwójna szansa 1X i OVER 1.5 gola Najlepsze kursy na 20Bet 2,08 do 20Bet Obowiązują zasady i warunki, 18+
Najlepsi dostawcy zakładów
100/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
99/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
99/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
98/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
95/100 Ocena Do dostawcy Obowiązują zasady i warunki, 18+
Uwaga: wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej zostały dokładnie sprawdzone. Jednakże ze względu na stale zmieniające się oferty dostawców zakładów sportowych mogą wystąpić odstępstwa. W szczególności należy ponownie sprawdzić kursy i oferty bonusowe na stronie internetowej odpowiedniego dostawcy. Obowiązują warunki dostawcy. Zwracamy również uwagę, że zakłady sportowe mogą uzależniać! Obstawianie powinno być zabawą, graj odpowiedzialnie! Obstawianie zakładów jest dozwolone wyłącznie od 18 roku życia.